TOTAL, temel ve özel kimyasallar alanında pazar lideridir. Bu nedenle ekiplerimiz üretim kısıtlamalarını çok iyi bilmektedir. TOTAL Kimyasal Yağlar; güvenli çalışmayı sağlarken, makinenizin performansını ve korumasını iyileştirmek için tasarlanmıştır. Bu ürünler haliyle büyük ekipman üreticileri tarafından da onaylanmıştır.

Gübre üretimi için kimyasal yağlar

TOTAL Kimyasal Yağlar, özellikle basınç, sıcaklık, amonyak ve katalizör ile uyumluluk bakımından azotlu gübreler üretirken ciddi strese maruz kalan ekipmanınızın performansını ve çalışma ömrünü optimize edecek şekilde formüle edilmiştir.

Polietilen imalatı için kimyasal yağlar

TOTAL Madeni Yağlar, ekipmanınızın üretkenliğini optimize etmenize ve planlanmamış kapanışlardan kaçınmanıza yardımcı olur. Etilen mevcudiyeti, 3,500 bar basınç ve 350 ° C yüksek sıcaklık gibi ağır çalışma şartları için uygundur. TOTAL ORITES yağlarımız sentetik PAG yağları veya etilen ve etilen vinil asetat hiper-sıkıştırıcı silindirlerini yağlamak için özel (beyaz olarak ta adlandırılan) yenilebilir yağlardır. Basınç altında mükemmel performans. Kolay pompalanabilirlik. Uzun conta ömrü. Birçok uluslararası orijinal ekipman üreticileri (OEM) tarafından verilen onaylar.

İlaç ve kozmetik endüstrisi için kimyasal yağlar

İlaç ve Kozmetik Sektöründe bileşen güvenliği ve kirlenme risklerinin yönetimi birincil kaygılardan biridir; bu yüzden TOTAL, pazardaki en katı hijyen ve güvenlik gereksinimlerini karşılayan bir dizi Madeni Yağ geliştirmiştir. Müşterilerimiz bir dizi kalite belgesinden ve uluslararası standartlardan yararlanabilir.

Endüstriyel gaz üretimi için kimyasal yağlar

TOTAL Madeni Yağlar, endüstriyel operasyonların güvenilirliğini artırmak, planlanmamış kapanmaları minimuma indirmek ve genel işletme maliyetlerini optimize etmek için özel olarak formüle edilmiştir.

TOTAL FINAVESTAN;

– CODEX kaliteli tıbbi beyaz yağ
– NSF-3H yağları, gıda ile doğrudan temas için güvenli olarak kayıtlıdır.
– Sülfür veya aromatik hidrokarbon içermez
– Çok yüksek saflık derecesi, kokusuz, tatsız ve renksiz.
– Uluslararası farmakope gereksinimlerini karşılamaktadır

TOTAL EMETAN:

– Tıbbi Vazelin bir yağlayıcı veya hammadde olarak kullanılır.
– Uluslararası farmakope saflık gereksinimlerini karşılamaktadır.

TOTAL ORITES TN:

– Santrifüj ve eksenel kompresörler için
– Amonyakla uyumlu
– Son teknolojiyle rafine edilmiş düşük kükürtlü

TOTAL LUNARIA SH:

– Amonyak soğutma kompresörleri için

TOTAL PRESLIA & TOTAL PRESLIA GT:

– Ayrı olarak yağlanan turboşarjlar, santrifüj ve eksenel kompresörler için

Kimya Endüstrisi için önerilerimizi görmek için aşağıdaki broşürümüzü inceleyebilirsiniz.

Sorularınızı sormak ve daha detaylı bilgi almak için teknik uzmanlarımızla iletişime geçin.