TAŞIMACILIK SEKTÖRÜNDE LİDER FİRMALARIN TERCİHİ

Araçlarınızın uzun yolculuklarda zor koşullara maruz kalması durumunda, zaman maksimum verimlilik için optimize edilmesi gereken önemli bir kaynaktır. Yüksek performanslı ve dayanıklı bir motor yağı, huzurlu bir şekilde en üst düzey performansı yaşamanıza imkan sağlar.

Bu nedenle, TOTAL’daki uzmanlarımız, dünyanın en zorlu oyuncularının onayladığı, sağlam bir güvenilirlik sağlayan en kaliteli motor yağı olan TOTAL RUBIA TIR Serisini geliştirmiştir.

İhtiyaçlarınıza en uygun yağın seçilmesinde sizi destekleyen gelişmiş araç bakım tecrübesi ile hizmetimizi tamamlıyoruz. TOTAL RUBIA TIR, ağır sınıf hizmetler için en iyi ortak.

TOTAL RUBIA Motor Yağları yelpazesi pazardaki en kapsamlı ve bilinen ürünlerdendir. TOTAL RUBIA, Euro 2’den Euro 6’ya kadar olan motorlu taşıtlar, otobüsler ve atık toplama araçları nesilleri için önerilir.

Sahip olduğu uluslararası üreticilerin resmi belgeli onaylarıyla tüm filonuz için tek çözüm TOTAL RUBIA Serisi ürünlerdir.

Taşımacılık sektöründe birçok lider firma TOTAL RUBIA ‘yı tercih ederek gücüne güç katıyor.

Üstelik TOTAL Madeni Yağlar sadece motor yağında değil; aklınıza gelebilecek her türlü Madeni Yağ, Gres ve Antifiriz ürün yelpazesiyle filonuzun ihtiyacı olan tek şey.

Aracınız için yağ önerimize ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayınız;

 

ARACIM İÇİN HANGİ YAĞ?

 

Mobil Cihazdan Erişim İçin

Bu konuda detaylı bilgi almak ve filonuz için en doğru tercihi yapmak üzere uzmanlarımızla da iletişime geçebilirsiniz.

KANITLANMIŞ YAKIT TASARRUFU

YAKIT MALİYETLERİ

Lojistik ve Taşımacılık sektöründeki tasarruf talebine karşın; araç, ekipman ve sarf malzemeleri üreticileri tarafından elde edilen teknolojik gelişmeler sayesinde, yakıt sarfiyatının önemli oranlarda azaltılabileceği kanıtlanmıştır.

Motor Yağı ve dişli kutusu yağlarında dünyanın önde gelen tedarikçilerinden biri olan TOTAL, bu alanda sahip olduğu bilgi birikimi ve teknolojisi ile yakıt sarfiyatlarının düşürülmesine yönelik çalışmaların öncülüğünü yapmaktadır.

FİLONUZDAKİ ARAÇ BAŞINA YILDA 6.000,00 TL KAZANÇ SAĞLAYIN!

TOTAL Fuel Economy motor ve dişli kutusu yağları, çalışan yüzeylere tutunan özel sürtünme önleyici katkıları sayesinde, metal aksamların birbirleriyle doğrudan temasını azaltır ve dolayısıyla sürtünmeyi mümkün olan en düşük seviyeye indirir. Mekanik sürtünme kayıplarının en yoğun yaşandığı motor, dişli kutusu ve diferansiyelde aynı anda kullanıldığında en yüksek verim ve yakıt tasarrufu sağlanır.

Yapılan tüm testler aracın motor ve aktarma organlarında birlikte kullanıldığında TOTAL Fuel Economy motor ve dişli kutusu yağlarının standart yağlara oranla %3 yakıt tasarrufu sağladığını göstermektedir.

Her 100 Km’de 1 Litreye Varan Yakıt Tasarrufu!!

Uluslararası bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan araştırmalarda, TOTAL Fuel Economy ürünleri, yakıt tasarrufunun yanı sıra, metal yüzeyler üzerinde oluşturdukları koruyucu film tabakası ile motor ve aktarma organlarının korunmasında da iddialıdır.

Nerede ve hangi şartlarda olursa olsun yapılan testler, Fuel Economy motor ve dişli kutusu yağları kullanan bir aracın yakıt sarfiyatında önemli bir düşüş kaydettiğini ve motor aksamındaki aşınmanın azalarak aracın ekonomik ömrünün uzadığını göstermektedir.

Emisyon değerleri ve yakıt ekonomisi testlerinde 30 yıllık deneyime sahip olan MILLBROOK, en doğru sonucu alabilmek için tüm hava ve yol koşullarını test ortamına taşıyabilen dünyanın önde gelen bağımsız laboratuvarlarındandır. Milbrook’un VOLVO, DAF, SCANIA, RENAULT TRUCKS ve MAN araçları ile yapmış olduğu testlerde , TOTAL Fuel Economy motor ve dişli kutusu yağlarının ortalama %3 daha düşük yakıt tüketimi sağladığı kanıtlanmıştır.

UTAC, dünya çapında tanınan 31 sertifikalı kuruluştan biridir ve aynı zamanda Avrupalı ve uluslararası firmaların çözüm ortağı olarak ta bilinmektedir. UTAC’ın MAN 19-414 FLT, VOLVO FH 12420 ve RENAULT 420 DCI araçları ile yapmış olduğu testlerde TOTAL Fuel Economy motor ve dişli kutusu yağlarının her 100 Km’de 1 Litre yakıt tasarrufu sağladığı ispatlanmıştır.

Tüv Alman Enstitüsü, dünyanın en önemli ve saygın sertifika kuruluşlarından birisidir. 2009 yılında TÜV tarafından Euro 4 MAN TGX 440 araç ile yapılan testlerde, TOTAL Fuel Economy motor ve dişli kutusu yağları birlikte kullanıldığı zaman ortalama %2,8 yakıt tasarrufu sağladığı onaylanmıştır.

Nakliye ve Taşımacılık Sektörü Tarafından Test Edilerek Onaylanan Teknoloji

Fuel Economy motor ve dişli kutusu yağları, gerek şehir dışı, gerekse şehir içi dağıtım araçlarıyla gerçekleştirilen filo testlerinde elde edilen etkileyici performansı ile sadece Türkiye’de değil, dünya’nın her yerinde taşımacılık sektöründeki birçok profesyonel tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

DE ROOY GROUP UTRECHT / HOLLANDA

”TOTAL FUEL ECONOMY YAĞLARI İLE YAKIT MALİYETLERİMİZİ ÖNEMLİ ÖLÇÜDE AZALTTIK”

”40 aracımız ile tüm Benelux bölgesine lojistik ve nakliye hizmeti vermekteyiz. Kâr marjlarının oldukça düşük olduğu ve düşmeye devam ettiği bu sektörde bir süredir kullanmakta olduğumuz TOTAL Fuel Economy yağlarının rekabet gücümüze gözle görülür katkıları oluyor. Kayıtlarımıza göre yakıt maliyetlerimizde %2 ile %3 arasında azalma olduğunu tespit ettik. Bunun yanısıra, araçlarımızın motor ömrü önemli ölçüde artarken, bakım makiyetlerinde azalma gözlemledik”

ARAÇ SAYISI: 40
YAKIT TASARRUFU: €40.000,00/Yıl

PAGANELLA TAŞIMACILIK / İTALYA

”TOTAL FUEL ECONOMY YAĞLARI İLE YILDA €150.000,00 TASARRUF ETTİK”

”Şirketimizde TOTAL Fuel Economy serisi motor ve dişli kutusu yağlarını 3 senedir kullanıyoruz. Yakıt tasarrufuna etkileri sürüş ve hava koşullarına göre değişkenlik gösterebilekle beraber, araç başına tesbit ettiğimiz tasarruf yıllık ortalama €1.000,00 civarında. Bu da filomuzdaki tüm araçları düşündüğümüzde toplam senelik €150.000,00 ‘luk bir kazanç anlamına gelmekte ki bu rakam, bizim için oldukça önemli.

ARAÇ SAYISI: 150
YAKIT TASARRUFU: €150.000,00/Yıl

TRANSALLIANCE / FRANSA

”YILLIK TASARRUFUMUZ €3.000.000,00 ‘YA YAKLAŞIYOR”

”Yaklaşık 3 senedir şirketimizde TOTAL Fuel Economy Serisi motor yağları ve dişli kutusu yağlarını kullanıyoruz. Yaptığımız karşılaştırmalarda araç başına her 100 Km’de 1 Litreye varan ayakıt tasarrufu sağladığımızı gördük. Hiç şüphe yok ki, diğer standart ürünler ile karşılaştırdığımızda TOTAL Fuel Economy ürün gamının sağlamış olduğu yararlar çok büyük. Senelik ortalama yakıt tasarrufumuz €3.000.000,00 ‘ya yaklaşmaktadır. Takdir edersiniz ki bu rakam her türlü yağlama maliyetinin kat kat üzerinde bir kazançtır.”

ARAÇ SAYISI: 150
YAKIT TASARRUFU: €150.000,00

Taşımacılık Sektöründe liderlerin tercihi olan TOTAL ürünleri hakkında daha geniş çaplı bilgiyi sektöründe uzman ekibimizden edinebilirsiniz.