Daha Azla, Daha Fazlası

Kamyonunuzu TOTAL RUBIA korur!

 

TOTAL RUBIA, ÇEKİCİ MARKANIZIN ÜRETİCİSİNDEN ALINAN RESMİ BELGELİ ONAYLARA SAHİPTİR!!

 

 

Gün geçtikçe daha fazla talep gören rekabetçi bir alan olan madeni yağ pazarında, TOTAL aracınızın üreticisi tarafından verilen, resmi belgeli ve onaylı özel ürünleri ile doğru seçimi yapmanızı sağlar.

İşiniz karmaşık ve zor olduğunun farkındayız. Sizinle çözüm ortaklığı yürütmek ve aracınıza daha iyi bakmanızı sağlamak için buradayız. Dünya’nın 4. büyük enerji firması TOTAL, 150 ülkede faaliyet gösterdiği için dünyadaki hemen hemen tüm kamyon üreticileri ile çalışmaktadır.

Dünya standartlarında markamız, önde gelen teknolojik yeniliklerle tasarlanmış her marka için ayrı ayrı sınıflandırılmış TOTAL RUBIA ürünlerimiz ve kanıtlanmış pazarlama girişimlerimiz ile araç markanızın üreticisinden onaylı olan ürünümüzü size tavsiye ediyoruz. Böylelikle kamyonunuza daha iyi bakmanızı ve onu daha iyi korumanızı sağlıyoruz.1923’ten beri enerji piyasasında yer alan TOTAL birçok marka ile fabrika dolum anlaşması olmasının yanında bu firmaların ismiyle görsellenmiş ambalaj çeşitleri piyasaya sunmaktadır.

 

AŞAĞIDAN ÇEKİCİ MARKANIZI SEÇEREK TOTAL ÜRÜNLERİNİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ

 

MERCEDES-BENZ YAĞLARI

MAN YAĞLARI

DAF YAĞLARI

RENAULT TRUCKS YAĞLARI

VOLVO YAĞLARI

IVECO YAĞLARI

FORD TRUCKS YAĞLARI

SCANIA YAĞLARI

 

 

TOTAL, aracınızın;

tam koruma altına alarak uzun yollarda ve ağır yüklerde yanınızda güvenilir bir partner olur.

 

TOTAL; Ağır Dizel Gruplarında

  • RENAULT TRUCKS,
  • DAF,
  • SCANIA,
  • TATA MOTORS,
  • ZF gibi firmalara,

marka isimleriyle farklı ambalaj tiplarinde ürünler üreterek fabrika dolumlarının yanında orjinal markalarıyla piyasaya ürün arz etmelerinde çözüm ortağı olmuştur.

 

TOTAL’in Ağır Dizel Araçlar İçin ayrıca MAN, VOLVO, MERCEDES gibi firmaların ayrı ayrı istedikleri tüm onaylara sahip ürünleri olmakla birlikte; IVECO, FORD TRUCKS gibi firmaların motorlarında kullanıma uygun gördüğü seviyeleri de karşılar ve aşar.

 

yakup

About yakup

Kimya Mühendisi / Teknik Satış Mühendisi

No Comments

Yorum Yapın